TOP

Internetowe biuro rachunkowe – usługa dla nowoczesnych przedsiębiorców

Na rynku mamy wiele biur księgowych, które oferują usługę księgowości dla firm, stowarzyszeń czy innych podmiotów. Znaczna ich część to biura stacjonarne. Ostatnimi czasy na popularności zyskuje usługa biura rachunkowego online. Zalet jej jest wiele, a korzyści z niej płynące w znacznym stopniu pomogą początkującym przedsiębiorcom. 

Zalety księgowości online

Do plusów takiego rozwiązania zaliczymy oszczędność czasu i pieniędzy. Internetowe biuro rachunkowe to proste i intuicyjne narzędzie, które ułatwi przedsiębiorcom współpracę z księgowością. Każdy specjalista i księgowy zarazem chce, aby dokumenty firmowe były poukładane i dostarczane na czas. Wszystko po to, aby korzyści miał Klient – przedsiębiorca. 

Za pomocą aplikacji, wystawisz faktury zaliczkowe, korektowe, faktury z VAT lub bez VAT. Trafi ona bezpośrednio i automatycznie do programu księgowego biura rachunkowego. Szybkie i wygodne rozliczenie faktury. Najważniejsze dokumenty księgowe w jednym miejscu – Twoim telefonie. Nieskomplikowany i natychmiastowy proces wysyłki najważniejszych druków, to największa zaleta programu do faktur Taxon

Zrób zdjęcie faktury lub wyślij zeskanowany plik. Twój księgowy sporządzi za Ciebie deklarację i wyśle do stosownego urzędu. Gdy wszystko będzie gotowe, otrzymasz na swój telefon powiadomienie o wysokości podatku do zapłaty. 

Dzięki aplikacji będziesz na bieżąco z wydatkami. Monitoruj swoje podatki oraz płynność finansową na podstawie bilansów uproszczonych. Znajdź bez problemu wystawioną fakturę po jej parametrach i miej wszystko pod kontrolą i w zasięgu ręki. 

Sprytne rozwiązanie dla firm i biur rachunkowych

Połącz swoją firmę z biurem rachunkowym. Zaletami technologii Taxon jest szybsza komunikacja z Klientem. Dedykowany czat pozwoli na skrócenie czasu na odpowiedź. Jest to nowa jakość komunikacji. Jednolity system wystawiania faktur pozwoli na wystawienie faktury sprzedażowej w prosty i szybki sposób, a następnie automatyczną wysyłkę do biura rachunkowego – bez czekania na dokumenty. Innowacyjność i gwarancja bezpieczeństwa – taka jest aplikacja Taxon. Produkt na miarę naszych czasów. 

 

Categories Biznes
https://nowoczesny.pl/ubezpieczenie-assistance-dlaczego-warto-miec-pomoc-na-drodze/ Industrialny metalowy kwietnik stojący https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/