TOP

Zakochaj się w Bukowinie!

Położona u stóp Tatr Bukowina Tatrzańska to wieś i gmina w jednym. Dzięki dobremu położeniu geograficznemu oraz sprzyjającym warunkom związanym z przywilejami gminnymi, Bukowina Tatrzańska może być rajem dla osób poszukujących odpoczynku od codzienności. Dlaczego warto przyjechać w polskie Tatry i odwiedzić niewielką Bukowinę? Sprawdź!

Z dala od szumu i pośpiechu…

Przekształcenie Bukowiny ze wsi rolniczo-pasterskiej w wieś turystyczną sprawiło, że co roku miejsce to jest odwiedzane przez turystów zarówno z Polski, jak również z zagranicy. Przyjeżdżając do Bukowiny, turyści szukają możliwości zbliżenia się do natury, odpoczynku na jej łonie oraz z wielką radością korzystają z zaplecza turystyczno-wypoczynkowego. Dzięki rozbudowanej bazie noclegowej każdy turysta znajdzie odpowiadającą mu ofertę, warto sprawdzić zwłaszcza noclegi willamajerczyk.com.

Poza kolejami krzesełkowymi, wyciągami narciarskimi i kompleksami rekreacyjnymi, w Bukowinie można również znaleźć ciekawostki architektoniczne oraz napawać się widokami niesamowitych pejzaży, które od lat przyciągają wielu artystów fotografów, malarzy, rzeźbiarzy.

 

Noclegi w Bukowinie

Zróżnicowana grupa odbiorców poszukuje równie zróżnicowanych ofert noclegowych. Przekształcenie Bukowiny Tatrzańskiej spowodowało zwiększone zapotrzebowanie na dostęp do tanich, wygodnych miejsc noclegowych, w których przy okazji można zjeść coś gorącego i smacznego. Dzięki całorocznej ofercie noclegowej, do Bukowiny Tatrzańskiej można przyjechać zimą na narty, a latem by udać się na piesze wycieczki i odkrywać nowe szlaki oraz korzystać z uroków wypoczynku w basenach napełnionych wodą podgrzanych energią geotermalną. Wybierając się do Bukowiny Tatrzańskiej, nie można zapomnieć, iż jest to miejsce wielokulturowe, którego klimat można będzie poczuć próbując regionalnych potraw lub wynajmując nocleg w tradycyjnym gospodarstwie.

 

 

Categories Ciekawe
https://beesafe.pl/porady/suv-do-50-tys/ Loftowy metalowy hoker barowy Hoker do kuchni z oparciem