TOP

Topy i bazy, to niezbędne składniki zestawów akcesoriów do paznokci

Mistrzowie branży paznokci zgromadzili ogromną wiedzę, ich umiejętności są ogromne, a prace wysokiej jakości. Dlatego naukę zdobienia i jak stosować akcesoria do paznokci lepiej zacząć od nauki podstaw. Wtedy umiejętności i możliwości wzrosną, a to przyciągnie rzesze klientów. Nauka wymaga czasu i pieniędzy, ale jest to niezbędny etap.

Czym zająć się na początku

Pierwszym etapem manicure, w który jeszcze akcesoria do paznokci nie są potrzebne jest leczenie płytki paznokcia i skórek. Istnieje kilka opcji tego zabiegu.

Zabiegi manicure łączą pracę przeróżnych urządzeń i prostych narzędzi, takich jak nożyczki i szczypce. Wybór narzędzia należy do inwencji praktykanta, bo tylko podczas pracy można zrozumieć, które narzędzie jest najwygodniejsze.

Manicure sprzętowy wymaga też odpowiednio bardziej specjalistycznych urządzeń, jak frezarki. Urządzenie to jest jednym z najważniejszych urządzeń w manicure. Jest kosztowne, ale daje pewność ręki przy pracy i bezpieczeństwo, a to rzecz nie do przecenienia.

Sprzęt uzupełniający ofertę akcesoriów do paznokci

Sprzęt towarzyszący to kolejna rzecz, o której trzeba wspomnieć. Na stole każdego mistrza powinny znajdować się co najmniej dwie lampy – do oświetlenia i do suszenia lakieru żelowego. Jedna powinna dawać światło białe i zimne.

Należy pamiętać, aby zwrócić uwagę na moc, im jest większa, tym szybszy czas schnięcia, również wskaźnik mocy jest ważny ze względu na fakt, że niektóre żele i lakiery żelowe wymagają określonej ilości mocy świetlnej.

Podstawowy zestaw do manicure

Do pracy wymagany jest minimalny zestaw: baza, top i kolorowe lakiery żelowe.

Każda z kategorii jest podzielona na rodzaje.

Baza to pierwszy składnik manicure stosowany z lakierem żelowym. W arsenale każdego rzemieślnika powinna znajdować się gumowa podstawa do pracy, która ma wysoką odporność na używane chemikalia. Wymienione akcesoria do paznokci są marzeniem niejednego mistrza paznokci.

Top jest również jednym z ważnych elementów zestawu, ponieważ zabezpiecza wykonaną pracę. Top bez lepkiej warstwy jest najlepszą opcją. Matowy top jest ulubieńcem wielu klientek, więc jego obecność jest również niezbędna. Każdy manicure można urozmaicić podkładem z efektownymi akcesoriami do paznokci.

Początki mogą nie być nie najłatwiejsze, ale nie należy rezygnować tylko z tego powodu, że pierwsze projekty nie były idealne. Na początek najlepsze są proste wykonania. Ale też nie każda klientka będzie zadowolona z monochromatycznej powłoki. Potrzeba nieco wysiłku, by tworzyć kompozycje przyjemne dla oka.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/akcesoria/akcesoria-akcesoria/.

Categories Zdrowie i Uroda
live url https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ Drewniano stalowy hoker w stylu loft