TOP

Weterynarz w Krakowie Alphavet

Jednym z domowników w bardzo wielu domach jest pies lub kot. Zwierzęta tak samo jako ludzie powinny przechodzić badania profilaktyczne, w razie konieczności także odpowiednie leczenie. Z myślą o czworonożnych pupilach została stworzona przychodnia weterynaryjna zatrudniająca lekarzy weterynarii z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem.

W trosce o potrzeby czworonożnych pacjentów w przychodni działa doskonale wyposażone laboratorium oraz pracownia diagnostyki laboratoryjnej. Na miejscu istnieje więc możliwość wykonania wielu badań diagnostycznych. Przychodnia dysponuje także nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi oraz pomieszczeniami, w których odzyskują siły czworonożni przyjaciele po przebytach zabiegach i operacjach. Właściciele psów albo kotów, którzy zdecydują się odwiedzić gabinet weterynaryjny Alphavet mogą przy okazji odwiedzić sklep, który prowadzi sprzedaż wysokiej jakości karmy bytowej i leczniczej. Oczywiście sklep jest dostępny dla wszystkich chętnych. W przychodni mieści się także salon piękności dla zwierząt.

Profesjonalne usługi weterynaryjne świadczy Alphavet – weterynarz w Krakowie Alphavet.

Categories Ciekawe
https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ https://beesafe.pl/porady/kara-za-brak-przegladu/ Metalowy stojak na ręczniki w stylu loft