TOP

Jakie propozycje dla hoteli przedstawiają producenci mebli?

Wspaniały ogród letni czy obszerny taras, na którym hotelowi goście mogą odpoczywać – takie elementy sprawiają, że hotel wydaje się być znacznie bardziej przystępny i atrakcyjny. Managerowie hoteli powinni mieć na uwadze, jak ważne jest zapewnienie gościom odpowiedniego komfortu. Ogród letni wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Jak zaaranżować taką przestrzeń?

W poszukiwaniu inspiracji

Jak powinien wyglądać elegancki taras hotelowy czy ogród wśród zieleni? Bez wątpienia konieczne jest wybranie odpowiednich mebli. Meble do hoteluoferowane są przez producentów mebli ogrodowych. Biorą oni pod uwagę czynniki środowiskowe oraz fakt, że każdego dnia takie meble będą wykorzystywane przez dziesiątki osób. Inspiracji na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej szukajmy w katalogach wnętrzarskich, ale i u samych producentów, którzy prezentują swoje meble w konkretnym otoczeniu. Takie inspiracji bez trudu przeniesiemy na nasz grunt.

Jakie meble do ogrodu wybrać?

Wśród licznych propozycji mebli ogrodowych na taras hotelowy dużym zainteresowaniem cieszą się klasyczne meble rattanowe. Rattan powrócił w wielkim stylu: dzisiaj topowi dostawcy oferują nam meble pięknie profilowane, inspirowane designem europejskim. Piękne meble rattanowe z pewnością pozwolą na stworzenie pięknej przestrzeni, w której każdy poczuje się wygodnie. Wśród pięknych mebli rattanowych wymienia się kosze dwuosobowe, ławeczki, fotele, stoliki.

Drugim rozwiązaniem jest technorattan. Włókno technorattanowe to tworzywo syntetyczne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie wilgoci, kurzu, brudu, działanie silnego promieniowania UV. Meble technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach o antykorozyjnej strukturze. Dzięki nim elementy kolekcji są lekkie i można przenosić je bez większego trudu.

Categories Ciekawe
https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/