TOP

Nowoczesne meble na tarasy ogrodowe

Mimo tego, że zimowa aura nie opuści nas jeszcze przez kilka miesięcy, to znaczna część osób właśnie teraz decyduje się na zakup mebli ogrodowych. I nic w tym dziwnego – posezonowe wyprzedaże stwarzają idealną okazję, żeby wymarzony komplet kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej. Zanim udasz się na zakupy, warto zrobić mały research. Jakie meble królują na nowoczesnych tarasach ogrodowych? Sprawdź!

 

Stylowe tarasy ogrodowe w klasycznym stylu – meble z technorattanu

Tarasy ogrodowe otaczające domy oraz restauracje, hotele czy ośrodki SPA kilka sezonów temu zostały opanowane przez meble z technorattanu. Wyplatane z syntetycznej plecionki meble doskonale łączą w sobie nowoczesny design i ponadprzeciętną trwałość z naturalnym, subtelnym urokiem. Wyposażając patio w meble z technorattanu, oszczędzasz sobie wątpliwej przyjemności uciążliwego czyszczenia i konserwowania mebli. Wysokiej klasy wyposażenie wykonane z technorattanu za nic ma sobie działanie promieniowania UV, wody oraz skrajnych temperatur. Materiał o nieporowatej, zwartej strukturze nie chłonie wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie foteli, krzeseł, kanap czy huśtawek  w nieskazitelnej czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

 

Meble z aluminium – minimalizm w czystej postaci

Miłośników surowego minimalizmu z pewnością zainteresuje druga propozycja – meble wykonane z aluminium. Lekki, antykorozyjny metal wyparł ciężkie, przytłaczające żeliwo, wprowadzając do ogrodów zupełnie nową jakość. Nowoczesne meble z metalu urzekają swoją prostą, delikatną formą. Meble o prostej bryle i chłodnym wykończeniu ciekawie przełamują tętniącą życiem, zieloną kompozycję, dodając jej smaku i elegancji.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
Barowy stół kuchenny i dwa taborety https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/ https://beesafe.pl/porady/prawo-jazdy-na-automat/