TOP

Sofa zewnętrzna technorattanowa – idealny mebel na lato

Niebanalnie zaprojektowany ogród może stać się ulubionym miejscem odpoczynku dla wszystkich domowników – przekonują architekci zieleni i projektanci mebli. Nowoczesne kolekcje meblowe zaskoczą i sprawią, że każda chwila blisko natury będzie wyjątkowa. Sofa zewnętrzna to jedna z chętniej wybieranych propozycji!

Ponadczasowe meble technorattanowe – nowoczesna sofa zewnętrzna

Nie ma wątpliwości, że meble technorattanowe są obecnie jednymi z najchętniej kupowanych. Nowoczesne komplety zachwycają elegancją, trwałością oraz idealnym odwzorowaniem trendów. Sofa zewnętrzna technorattanowa będzie idealnym punktem centralnym w ogrodzie czy na tarasie i miejscem, gdzie gromadzą się wszyscy domownicy. Obszerne sofy technorattanowe mogą być samodzielnymi meblami, jak również elementem większego kompletu. Do wyboru są zarówno obszerne sofy narożne, jak i mniejsze sofy zewnętrzne, odpowiednie do wykreowania kącika kawowego dla kilku osób. Meble technorattanowe odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia – to zasługa zastosowania wysokiej klasy materiałów. Sofa zewnętrzna z technorattanu posiada lekki, aluminiowy stelaż, który zabezpieczono przed korozją. Wierzch mebla tworzy plecionka syntetyczna.

Sofa zewnętrzna z technorattanu – jak ją chronić?

Po udanym sezonie letnim, warto zastanowić się, jak chronić wybrane meble ogrodowe. Sofa zewnętrzna narażona będzie na osiadanie kurzu. Aby znacząco przedłużyć żywotność tego mebla, warto zaopatrzyć się w dedykowane pokrowce ogrodowe. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie, które pozwalają na swobodną wymianę powietrza, co hamuje kondensację wilgoci na powierzchni mebla. Ściągacze można idealnie dopasować dzięki niewielkiemu ściągaczowi.

 

 

Categories Dom i Wnętrze
https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ Metalowy stojak na papier toaletowy loft