TOP

Jakie zalety mają płytki ceramiczne?

Płytki ceramiczne są niezwykle trwałe i solidne, dlatego są materiałem wykończeniowym cieszącym się od lat niesłabnącą popularnością. Są uniwersalne, można wśród nich znaleźć między innymi płytki do kuchni.

Płytki są materiałem bardzo trwałym, ale należy pamiętać o dobraniu ich parametrów technicznych pod kątem pomieszczenia, w którym będą montowane. Te do kuchni nie mogą być zbyt nasiąkliwe. Płytki do kuchni na podłogę  powinny też być odporne na ścieranie. Zarówno ścienne i jak i podłogowe powinny też być odporne na działanie środków chemicznych. Płytki będą naprawdę trwałe, jeśli zostaną prawidłowo zamontowane. Koniecznie więc trzeba wybrać zaprawę klejową, która sprawdzi się w kuchni. Wybranie płytek wpisujących się w aranżację kuchni może okazać się zadaniem wyjątkowo trudnym z uwagi na to, że w sklepach jest ogromny wybór płytek. Możemy wybierać między płytkami o rozmiarach 30×60 cm, jak i między takimi, które mają 100×100 cm. Wiele płytek bardzo udanie imituje drewno, beton czy naturalne kamienie.

Categories Dom i Wnętrze
Nowoczesny przedpokój https://www.gama-sklep.com.pl/a/510-lozka-stelazowe https://meblelobos.pl/glowne-oswietlenie-wnetrza-jakie-wybrac/