TOP

W poszukiwaniu trwałych garnków i patelni

Jakie powinny być idealne garnki? Z pewnością: trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, dostosowane do potrzeb konkretnych użytkowników. Nie mniej ważny jest design garnków – to aspekt, na który zwraca się coraz więcej uwagi. Co zaproponują nam topowi producenci wyposażenia kuchennego? Jak zmieniły się technologie tworzenia garnków i jak to wpłynie na nasz komfort gotowania?

Garnki od czołowych producentów

Szukając nowoczesnych garnków warto zajrzeć na stronę gerlach.pl. Producent znany jest od dziesiątek lat, a jego produkty są częstym gościem w polskich domach. Kolekcje garnków oferowanych przez Gerlach różnią się ilością elementów, wyglądem, wykończeniem. Wszystkie łączy doskonała jakość, wieloletnia gwarancja oraz innowacyjne rozwiązania.

Garnki Gerlach tworzone są ze stali nierdzewnej, zabezpieczonej przed wysokimi temperaturami, działaniem korozji, odkształceniami. W dnach garnków umieszczono aluminiowe dyski, których zadaniem jest lepsze i szybsze rozprowadzanie ciepła, co przekłada się na oszczędność energii. Garnki uzupełniono o wygodne uchwyty, które pozwolą na bezpiecznie podnoszenie i przenoszenie. Producent zadbał o komfort użytkowników: w kompletach znajdziemy garnki z niewielkimi lejkami, sitkami, miarkami.

Dlaczego wysoka jakość garnków i patelni jest tak ważna?

Decydując się na innowacyjne technologie w kuchni przede wszystkim stawiamy na jakość. Garnki Gerlach przyczynią się do poprawienia smaku naszych potraw, pozwolą na swobodne eksperymentowanie w kuchni. Zastosowanie powłok ceramicznych w patelniach pozwoliło na zmniejszenie ryzyka przypalenia potraw. Dodatkowo powłoka sprawia, że wystarczy tylko niewielka ilość tłuszczu do tego, aby smażyć, efektem czego każda potrawa jest mniej kaloryczna.

Categories Dom i Wnętrze
https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://beesafe.pl/porady/gdzie-jest-numer-karty-pojazdu/ https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/