TOP

Strona www: freelancer czy firma?

Jesteś przedsiębiorcą planującym wkroczenie na rynek z nową usługą czy produktem? A może pierwsze kroki w biznesie masz już dawno za sobą i chcesz odświeżyć wizerunek swojej marki? Pożądany efekt zapewni Ci strona internetowa – wizytówka Twojej firmy. Osoby pragnące stworzyć nową witrynę mogą nawiązać współpracę z freelancerem lub agencją zajmującą się marketingiem internetowym. Która z opcji okaże się korzystniejsza? W czyje ręce warto powierzyć tworzenie stron internetowych? Sprawdź!

Pomoc freelancera

Na polskim rynku znajdziesz wielu webmasterów działających na własny rachunek. Wśród nich niewątpliwie znajdą się specjaliści o dużym doświadczeniu i wiedzy. Warto mieć jednak świadomość, że korzystając z usług webmastera-freelancera, w większości przypadków nie otrzymasz gwarancji na właściwe funkcjonowanie strony. Współpraca w tym przypadku kończy się przeważnie wraz z oddaniem w Twoje ręce gotowego produktu. Nie masz pewności, że za rok czy dwa dana osoba dalej będzie świadczyła te same usługi, a co za tym idzie – będzie skłonna wykonać poprawki czy usunąć usterki.

Profesjonalne tworzenie stron internetowych przez agencję

Nieco droższą, ale zarazem bardziej kompleksową, rzetelną i profesjonalną opcją jest podpisanie umowy z agencją interaktywną. W tym przypadku nad witryną pracuje szereg wyspecjalizowanych osób – webdeveloper, grafik, copywriter. Gwarancja, instrukcja obsługi, możliwość samodzielnego administrowania strony dzięki systemowi CMS, opcja stworzenia funkcjonalnego sklepu internetowego, możliwość współpracy na dalszych etapach działalności firmy, optymalizacja pod kątem SEO czy doradztwo z zakresie reklamy internetowej to tylko część  udogodnień, na jakie mogą liczyć klienci cenionych agencji. Pamiętaj, że tworzenie stron internetowych Katowice najlepiej powierzyć sprawdzonej agencji z bogatym portfolio.

Categories Technologia
lectivemx.com zobacz https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/