TOP

Gdzie umieścić kafelki drewnopodobne?

Płytki drewnopodobne można dziś układać w każdym pomieszczeniu. Różnią się między sobą wielkością i kolorystyką. Często stają się więc ozdobą salonu oraz sypialni.

Nie da się jednak ukryć, że najczęściej płytki drewnopodobne kładzione sa tam, gdzie ułożenie drewnianych desek byłoby co najmniej problematyczne. Nikogo nie powinno dziwić to, że pojawiają się w kuchni. Także kafelki drewnopodobne w łazience nie są już dużym zaskoczeniem.

Klasyczne drewno zwykle nie pojawia się ani w kuchni, ani w łazience. Przeciwnicy takiego rozwiązania mają zresztą argumenty, z którymi trudno polemizować. W obu pomieszczeniach kontakt podłogi z wodą wydaje się być czymś oczywistym. Nie da się go uniknąć, trudno jest przy tym również skutecznie mu przeciwdziałać. Drewno jest solidnym materiałem, woda sprawia jednak, że deski zaczynają się odkształcać. Pojawiają się na nich też nieestetyczne wybrzuszenia. O ile więc podłoga drewniana ma szansę zaistnieć w salonie, o tyle w kuchni i łazience znacznie lepszą opcją jest postawić na imitujące ten materiał kafelki.

Jeżeli jesteś zaineresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na mera.eu.

Categories Dom i Wnętrze
https://beesafe.pl/porady/historia-pojazdu-z-niemiec/ zobacz https://nowoczesny.pl/ubezpieczenie-assistance-dlaczego-warto-miec-pomoc-na-drodze/