TOP

Wnętrzarskie hity

Planujesz małą rewolucję w mieszkaniu? Zanim zaczniesz wybierać meble i dodatki sprawdź, jakie trendy królują dzisiaj w modnych wnętrzach! Jakie elementy znajdziemy w pracach wziętych architektów? Co jest na topie?

Najmodniejsza barwa? Ultrafiolet!

Pantone Color Institute, największy autorytet w dziedzinie kolorów, corocznie wybiera barwę, która będzie dominować w designie, sztuce, modzie i komunikacji wizualnej w nadchodzącym sezonie. Bieżący rok należy do ultrafioletu – odważnego, głębokiego koloru mającego symbolizować przełom, postęp, odwagę i kreatywność oraz wyrażającego naszą fascynację kosmosem.
Energetyczny fiolet doskonale sprawdzi się w roli dodatku w modnym salonie czy sypialni. Kanapa obita aksamitną tapicerką w śliwkowym odcieniu, liliowe poduszki na łóżku czy fototapeta z krokusami ciekawie ożywią aranżację.

Zamiast hygge

Królujące od kilku sezonów hygge wreszcie doczekało się godnego następcy! W tym sezonie design opanował styl wabi-sabi, czyli umiłowanie tego, co niedoskonałe i naturalne. Zyskujące coraz większą popularność wabi-sabi ma swoje korzenie w Japonii – to właśnie tam wykształcił się nurt stawiający na piedestale meble i dodatki nadgryzione zębem czasu, przedmioty z duszą, organiczne materiały, kolory ziemi. Nurt rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni jest wyrazem pogodzenia się z cyklicznością życia, starzeniem się i przemijaniem.

Naturalność

Wnętrza urządzone w stylu glamour odchodzą w zapomnienie. Pora pożegnać połyskujące powierzchnie, meble z płyt MDF i syntetyczne materiały. Architekci wprowadzają do mieszkań coraz więcej naturalnych akcentów – drewna, roślin, kamienia. Na stronie www.gama-sklep.com.pl znajdziesz kolekcje drewnianych mebli o naturalnym wykończeniu, które idealnie współgrają z obowiązującymi trendami.

Categories Dom i Wnętrze
https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ Industrialny metalowy stolik pomocniczy na laptopa loft https://beesafe.pl/porady/dopuszczalna-predkosc-na-drogach/