TOP

Oszczędne i smaczne gotowanie

Jak gotować, aby na naszych talerzach znajdowały się produkty smaczne, wartościowe i niedrogie? Współcześnie półki sklepowe uginają się od produktów – mamy olbrzymi wybór i chętnie sięgamy po elementy pochodzące z dalekich stron świata. W okresie letnim warto jednak zajrzeć do rodzimych warzywniaków i sklepów spożywczych, aby wybrać lokalne warzywa i owoce. To właśnie one zapewnią nam najwięcej witamin i mikroelementów.

Gotuj z głową!

W jaki sposób zachować jak największą ilość cennych składników odżywczych podczas gotowania? Z pewnością pomogą nam w tym producenci nowoczesnych kompletów garnków i patelni. Na stronie Gerlach.pl znajdziemy innowacyjne produkty, które nie tylko pozwolą nam skrócić czas gotowania, ale i zachować cenne składniki przygotowywanych produktów. Nowoczesne garnki odznaczają się także wysoką trwałością i odpornością na rdzę. Wszystko to jest zasługą zastosowania trwałej stali nierdzewnej 18/10.

Interesująca innowacją jest stosowanie dysków aluminiowych w dnach garnków ze stali nierdzewnej. Dyski pozwalają na równomierne rozprowadzanie ciepła oraz znaczne skrócenie czasu gotowania (a zarazem oszczędność energii!). Kupując komplet garnków warto zwrócić uwagę na jaki tym kuchenek są one przeznaczone!

Smażenie – zmień zwykły obiad w prawdziwą ucztę

Smażone mięso czy warzywa smakują wybornie – nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Nowoczesne patelnie z dnem ceramicznym staną się najlepszym powodem do częstszego smażenia. Powłoka ceramiczna jest odporna na ścieranie, zapobiega przywieraniu pożywienia do dna. Już niewielka ilość tłuszczu pozwoli na skuteczną obróbkę cieplną wybranych potraw. Sporym udogodnieniem dla użytkowników są również profilowane uchwyty, nierzadko tworzone z naturalnego, solidnego drewna.

Categories Dom i Wnętrze
zobacz wiecje Wysoki stolik do kuchni Komplet stolików kawowych