TOP

Nowoczesne parasole ogrodowe

Do stworzenia niewielkiej strefy wypoczynkowej w ogrodzie czy na tarasie nie trzeba wiele – obecnie producenci mebli outdoorowych proponują nam wiele interesujących rozwiązań, wśród których każdy z kupujących znajdzie coś dla siebie.

Meble dopasowane od potrzeb

Jakie meble ogrodowe wybrać, aby cieszyć się komfortem? Wszystko zależy od naszych potrzeb i ilości miejsca, jaką dysponujemy. Niewielkie tarasy bez trudu zapełnimy stolikiem kawowym i kilkoma wygodnymi fotelami. W ogrodach warto zdecydować się na sofy narożne technorattanowe, które pozwolą wygodnie usiąść kilku osobom. Kupując meble outdoorowe powinniśmy być świadomi tego, jak ważne jest kupno produktów wykonanych z trwałych, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne tworzyw.

Parasol boczy ogrodowy da wiele cienia!

Szukając idealnego parasola ogrodowe zazwyczaj skupiamy się na jego wyglądzie, kolorach, wielkości czaszy. To z pewnością ważne zagadnienia, jednak najważniejsze powinny być dla nas materiały. Obecnie topowi producenci proponują nam eleganckie parasole, których stelaże tworzone są z aluminium malowanego proszkowo. Takie tworzywo jest odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci, pojawianiem się rdzy. Aluminiowe stelaże umieszczane są na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji parasola o 360 stopni.

Parasol boczny ogrodowy wyposażony jest w obszerną czaszę, której bok może sięgać nawet 4 metrów. Tak duża powierzchnia bez trudu pozwoli nam zacienić wybrane miejsce wypoczynkowe. Czasze są zabezpieczone przed promieniowaniem UV, działaniem wilgoci, wnikaniem kurzu – zazwyczaj tworzone są z tkanin poliestrowych o właściwościach wodoodpornych. Ważna jest również klasa materiału – im wyższa, tym wyższa gwarancja, że parasol nawet po wielu latach użytkowania nie będzie płowiał.

Categories Dom i Wnętrze
https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ zobacz zobacz