TOP

Sprawdź, jakie ubezpieczenia dodatkowe warto wybrać

Dodatkowe ubezpieczenia u prywatnych ubezpieczycieli wybiera coraz większa liczba Polaków. Ubezpieczyciele proponują zabezpieczenie zarówno naszego mienia, jak i zdrowia i życia. O ile ubezpieczenie na życie jest znane i chętnie kupowane, o tyle ubezpieczenie związane ze zdrowiem nie jest jeszcze tak popularne. Warto jednak przybliżyć ten temat, gdyż ubezpieczenie to może znacząco wpłynąć na komfort naszego życia i na zdrowie!

Ubezpieczenie zdrowotne dopasowane do Twoich potrzeb

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne to ciekawa alternatywa dla państwowej służby zdrowia – nie ma co do tego wątpliwości. System państwowy wymaga poprawy: pacjenci stoją w długich kolejkach, dodatkowo również brakuje specjalistów, pielęgniarek. Diagnozowanie ciężkich schorzeń odbywa się zbyt późno, przez co skuteczne leczenie nie jest możliwe.

Ubezpieczenie prywatne oferowane jest przez towarzystwa ubezpieczeniowe. W wyborze najlepszej opcji dla nas pomoże nam przedstawiciel takiej firmy lub też wyszukiwarka punkta.pl. Poprzez wpisanie istotnych danych (nasz wiek oraz miejsce zamieszkania) system znajdzie najbardziej pasujące wyniki i ustawi je od najtańszego do najdroższego. Pakiety dostępne są już od 40 złotych miesięcznie – w takim pakiecie figuruje internista, trzech specjalistów, określona ilość zabiegów pielęgniarskich oraz badań laboratoryjnych.

Zalety płynące z ubezpieczenia prywatnego

Jedną z wielu zalet ubezpieczenia prywatnego jest dostępność lekarzy specjalistów w terminach nie dłuższych niż 1-2 tygodnie. Dzięki temu możliwe jest znaczne przyspieszenie procesu diagnozy i przystąpienie do niezbędnego leczenia. Rejestracja do lekarza może następować na dwa sposoby – pierwszy to rejestracja telefoniczna, drugi: rejestracja przy pomocy dedykowanego panelu w sieci.

Categories Ciekawe
https://beesafe.pl/porady/psychotesty-dla-kierowcow/ https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ https://beesafe.pl/porady/gdzie-jest-numer-karty-pojazdu/