TOP

Jakie meble ogrodowe wybrać?

Wybór mebli ogrodowych nie powinien być dziełem przypadku. Meble takie powinny być zarówno eleganckie, jak i trwałe, dopasowane do konkretnych potrzeb oraz przestrzeni. Na szczęście dzisiaj projektanci proponują wiele interesujących propozycji, wśród których z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Co wybrać?

Meble technorattanowe do nowoczesnych ogrodów

Meble technorattanowe są jednymi z najchętniej wybieranych. Meble takie odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, działanie wilgoci czy zmienne warunki atmosferyczne. W kompletach technorattanowych znaleźć można wiele interesujących produktów: sofy, leżanki ogrodowe, stoły i stoliki, ale też krzesła, fotele, donice, skrzynie ogrodowe.

Meble z rattanu – szyk i elegancja!

Meble rattanowe uchodziły i uchodzą za najbardziej luksusowe. Marzy o nich większość użytkowników ogrodów! Meble rattanowe są dzisiaj tworzone z pnączy pozyskiwanych z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że podczas ich pozyskiwania nie jest niszczone środowisko naturalne. Meble rattanowe w nowoczesnej odsłonie z pewnością przypadną do gustu miłośnikom natury. Krzesła rattanowe doskonale prezentować się będą zestawione ze stołami z blatami z naturalnego drewna. Ciekawe meble rattanowe znaleźć można na stronie gardenspace.sk/zahradny-nabytok.

Meble modułowe dla kreatywnych

Niebanalną formą zaaranżowania przestrzeni ogrodu są meble modułowe. Kolekcje takie składają się z kilku elementów, które można wykorzystywać oddzielnie, ale też łączyć – pozwalają na to niewielkie złączki. Meble modułowe to idealne rozwiązanie dla osób kreatywnych, ale też tych posiadaczy ogrodów, którzy cenią sobie możliwość zaprowadzania zmian w obrębie strefy wypoczynkowej. Meble modułowe oparte są najczęściej na stelażach aluminiowych, które gwarantują lekkość i trwałość.

Categories Dom i Wnętrze
zobacz zobacz Metalowy stojak na ręczniki w stylu loft