TOP

Apartamenty na wynajem w Beskidzie Śląskim

Beskid Śląski to doskonałe miejsce do letniego wypoczynku. Miasta takie jak Wisła lub Ustroń przyciągają zarówno samotnych piechurów, jak i rodziny z dziećmi. Jedno jest pewne, wszyscy, którzy chcą odpocząć od pośpiechu i od miejskiego zgiełku, docenią niepowtarzalny klimat tych miast.

Atrakcje w górach dla całej rodziny

Na wygodny pobyt całej rodziny pozwolą zarówno apartamenty wisła, jak i apartamenty Ustroń. W okolicach tego drugiego miasta znajduje się między innymi Równica, czyli niewysoki szczyt, z którego jednak roztacza się wspaniały widok. Na Równicy znajdują się atrakcje takie jak gigantyczny park linowy, tor saneczkowy czy strzelnica dla dzieci. W klimatycznych gospodach będzie natomiast można zakosztować lokalnej kuchni. Na szczególną uwagę zasługuje również Leśny Park Niespodzianek, na którego terenie odbywają się pokazy lotów ptactwa drapieżnego. Sokolnicy chętnie opowiadają o zwyczajach dziko żyjących ptaków i o ich oswajaniu.

Klimatyczne zabytki w Wiśle i w Ustroniu

Wynajem apartamentów pozwoli na odpoczynek po dniach pełnych od wrażeń. Wybierając nocleg, warto zdecydować się na ten, który nie znajduje się w dużej odległości od centrum miasta, ponieważ będzie on stanowił świetną bazę wypadową. W centrum Ustronia można podziwiać zadbane stare miasto wraz z odnowionym ratuszem, który pochodzi z XIX wieku. Na terenie Wisły znajduje się natomiast Muzeum Beskidzkie. Wizyta w tym muzeum pozwoli lepiej zrozumieć historię ludzi mieszkających w górach. Turystów przyciągają również piękne zabytkowe kościoły, w tym jeden, który wybudowany został w całości z drewna.

Piękne szlaki w Beskidzie Śląskim

Zarówno Wisła, jak i Ustroń, są to doskonałe bazy dla tych turystów, którzy planują zdobywać okoliczne szczyty. Obydwa miasta są połączone z wieloma szlakami, które pozwalają na satysfakcjonującą wędrówkę pośród pięknej dzikiej przyrody. Oczywiście na szczególną uwagę zasługują również atrakcje w Wiśle i w Ustroniu, które stanowią doskonałą alternatywę dla pieszych wędrówek, kiedy nie dopisze pogoda. W takim wypadku można korzystać między innymi z krytych basenów, kortów tenisowych czy też z gabinetów odnowy biologicznej. Tego rodzaju infrastruktura pozwoli zrelaksować się i w pełni wykorzystać urlop.

Categories Ciekawe
https://www.bialystokonline.pl/kalkulator-oc-jak-zmniejsza-koszty-ubezpieczenia-samochodu icfm.org zobacz wiecje