TOP

Jak korzystać ze słońca bezpiecznie?

Lato niesie ze sobą wiele możliwości, w tym również kąpiele słoneczne. Delikatna opalenizna sprawia, że nasza skóra wygląda zdrowiej. Słońce pomaga również w wytwarzaniu witaminy D w naszym organizmie. Musimy mieć jednak na uwadze to, że nadmierna ekspozycja na promieniowanie słoneczne może powodować poparzenia, odwodnienie czy nawet udar słoneczny. Jak skutecznie chronić się przed promieniami słońca w ogrodzie czy na tarasie? Możliwości jest sporo!

Czy parasol ogrodowy wystarczy?

Do niedawna najpopularniejszym sposobem na ochronę przed słońcem w ogrodzie było stosowanie parasoli ogrodowych. Współcześnie zachwycają one wyglądem i wykonaniem. Niestety, dają one jedynie skrawek cienia, a dodatkowo wymagają stałego przesuwania i korekty, aby zacienić wybrane przez nas miejsce.

Nowoczesna tarasola na naszym tarasie

Obecnie jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań na zadaszenie są tarasole, które wznieść można zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Zadaszenie tarasupoprzez wykorzystanie tarasoli to nie tylko możliwość uchronienia się przed słońcem, ale też szansa na poprawienie jego estetyki. Nowoczesne tarasole oferowane przez topowych producentów zachwycają parametrami i wysoką jakością wykonania. Co warto o nich wiedzieć?

Wyłącznie trwałe materiały!

Konstrukcje tarasoli tworzone są z malowanych proszkowo elementów aluminiowych. Zastosowanie tej technologii pozwoliło na wyeliminowanie ryzyka powstawania rdzy. Kolor konstrukcji wybiera sam klient – ma do dyspozycji paletę ponad 200 klasycznych barw i barw drewnopodobnych. Wewnątrz konstrukcji ukryty jest system odprowadzania wody. Na szczycie tarasoli umieszcza się dach – może być on wykonany na kilka sposobów. Dachy są składane (manualnie i automatycznie) i wykonywane z tworzyw odpornych na zmienne warunki atmosferyczne.

Categories Ciekawe
iemakessupper.com zobacz wiecje https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/