TOP

Eleganckie lite drewno zmieni charakter każdego wnętrza!

Szukając pięknych i nietuzinkowych mebli do swojego mieszkania nie sposób nie zwrócić uwagi na nowoczesne meble z litego drewna. Od kilku lat są one jednymi z najchętniej wybieranych na polskim rynku. Skąd tak wielka popularność? Dlaczego lite drewno okazuje się być lepszą inwestycją niż meble wykonywane z płyt meblowych?

Meble dostosowane do naszych potrzeb

Lite drewno jest materiałem bardzo uniwersalnym – okazuje się, że pomysłowi projektanci mogą tworzyć niego dowolne meble. Dzisiaj jednak największą popularnością cieszą się łóżka z litego drewna, obszerne komody, szafy czy też nowoczesne toaletki – wszystko to znajdziemy na stronie notodo.pl. Co warto wiedzieć o litym drewnie? Czy wymagać będzie ono dodatkowej konserwacji? Nie!
Lite drewno jest materiałem wysoce odpornym na uszkodzenia: ścieranie, wnikanie brudu, wilgoci, zarysowania. Odpowiednia obróbka sprawi, że przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, upiększać przestrzeń, nie straci koloru. Lite drewno w naszym kraju pozyskiwane jest z sosen, dębów i buków, jednak możliwe jest także zamówienie mebla z drewna egzotycznego. W takim przypadku przyjdzie nam jednak czekać znacznie dłużej na gotowy produkt, zapłacimy też znacznie więcej. Lite drewno, zanim trafi do stolarza, musi być odpowiednio wyczyszczone oraz wysuszone, aby w przyszłości nie pojawić się pleśń.

Co zaproponują nam producenci?

Bez wątpienia największym zainteresowaniem wśród mebli z litego drewna cieszą się łóżka. Obecnie na rynku znajdziemy łóżka z drewna oparte na ramie, z wewnętrznymi komorami do przechowywania pościeli, z wysuwanymi szufladami. Dużym zainteresowaniem cieszą się także łóżka z półautomatycznymi stelażami, których podnoszenie nie jest żadnym wyzwaniem. Wiele klientów pyta także o łóżka z tapicerowanymi zagłówkami.

Categories Dom i Wnętrze
https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ oo.pl lishwebteachers.com