TOP

Ubezpieczenia dużych i małych flot samochodów ciężarowych

Prowadzenie samochodów ciężarowych oraz firmy zajmującej się przewozem to bardzo odpowiedzialne zadania. Tak naprawdę z każdej strony może czekać zagrożenie. Złodzieje, którzy próbują bezprawnie pozyskać czyiś majątek czy opieszałość innych kierowców na drodze jest niewyobrażalna. Z tego tytułu każda odpowiedzialna firma szuka zabezpieczenia swojego majątku. Ubezpieczenia dużych i małych flot są dla nich priorytetem podczas codziennej pracy.

Co dają ubezpieczenia floty samochodów ciężarowych?

 

Firmy ubezpieczeniowe proponują różnorodne ubezpieczenia dużych i małych flot dostosowując swoje oferty do wielkości firmy przewozowej, z którą mają do czynienia. Te większe floty liczące sześć i więcej pojazdów mogą zostać objęte pojedynczym ubezpieczeniem, które dla przedsiębiorców jest niezwykle wygodne. Za jedną umową mogą objąć wszystkie swoje pojazdy zapewniając im należyty poziom bezpieczeństwa czy to przy wypadkach czy nawet kradzieżach. Kierownicy firm przewozowych mają sporo na głowie dlatego im mniej różnych umów i zobowiązań tym dla nich lepiej. Pojedyncza umowa obejmująca ubezpieczenie dużej floty jest więc dla nich bardzo kusząca.

W ofercie wielu firm znajdą się również ubezpieczenia dla małych flot liczących nawet mniej niż sześć samochodów ciężarowych. Wiele z nich w kompaktowy sposób oferuje ubezpieczenia drogowe OC, AC, ale także niezwykle ważną funkcję Truck Assistance. Dotyczy ona pomocy drogowej w najbardziej ,,podbramkowych” sytuacjach, w których kierowca jest daleko od domu, a samochód odmawia posłuszeństwa z najróżniejszych względów. Wraz z aktywną usługą Truck Assistance może o każdej porze dnia i nocy wezwać pomoc w postaci lawety, która pomoże mu odholować pojazd w dane miejsce.

Podsumowanie

 

Ubezpieczenia są bardzo ważnym elementem życia czy prowadzenia najróżniejszej firmy. Lepiej spać spokojnie i nie martwić się o utratę swojego majątku. Najlepszym sposobem na spokojny sen jest w takim przypadku kompaktowe ubezpieczenie obejmujące najróżniejsze wypadki, które mogą spotkać samochody ciężarowe, ale i kierowców w trakcie swojej pracy.

Categories Motoryzacja
https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/ https://beesafe.pl/porady/blokada-na-kolo/ https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/