TOP

Nowoczesne meble łazienkowe – ciekawe inspiracje

Nowoczesna łazienka to miejsce, gdzie każdy z nas może się dobrze czuć. To pomieszczenie, gdzie znaleźć można estetyczne, funkcjonalne, nowoczesne meble łazienkowe. Czym wyróżnia się łazienka w tym stylu?

Łazienka i jej odpowiednie strefy

Jeżeli do dyspozycji mamy pomieszczenie o dużym metrażu, warto zaplanować trzy podstawowe strefy ułatwiające nam przemieszczanie w niej. Dzięki temu będziemy wiedzieć jakie nowoczesne meble łazienkowe będą tutaj pasować. Pierwsza – strefa przygotowania to umywalka z lustrem. W strefie toaletowej znajduje się sama toaleta. Trzecia strefa to miejsce wypoczynkowe. Często bywa tak, że zamiast trzech mamy do czynienia tylko z dwoma strefami, ponieważ toaleta jest w osobnym pomieszczeniu. W małej łazience w strefie wypoczynkowej znaleźć można od razu toaletę oraz wannę. 

Proste, nowoczesne meble łazienkowe

Nowoczesne meble łazienkowe cechują się prostotą. Podwieszana szafka lub długa półka z miejscem na umywalkę, słupkowa szafka pasująca do wnęki – do wyboru mamy wiele rodzajów mebli. Bardzo popularne są lakierowane fronty. Często można spotkać je w kolorze białym. Jednak nie jest to regułą, ponieważ równie popularne są meble w odcieniach szarości lub nawet czerni – nawet, jeżeli chodzi o styl nowoczesny. Tak naprawdę ludzie błędnie kojarzą nowoczesność z zimnym, białym minimalizmem skandynawskim. To także piękny i bardzo elegancki styl glamour, który kojarzony jest przez wiele osób z luksusem pięknie wyrażający się przy pomocy czerni ze srebrnymi lub złotymi dodatkami w łazience. 

Categories Dom i Wnętrze
https://emtec-group.com.pl/polaczenie-przeszlosci-z-przyszloscia-unikalnosc-mebli-loftowych/ https://beesafe.pl/porady/autocasco-na-miesiac/ https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/