TOP

Wybierz wygodny i bezpieczny wózek spacerowy

Codzienne spacery czy konieczność wykonania zakupów w małym dzieckiem wymaga od rodziców zakupu wygodnego i bezpiecznego wózka dziecięcego. Szeroki wybór wózków na polskim rynku sprawia, że zakup nie powinien nastręczać nam problemów. Na jakie elementy zwracać uwagę podczas wyboru wózka? Czy lepszy okaże się model 3w1 czy też może lekki wózek spacerowy?

Wspólne spacery – radość dla rodzica i malucha

Wspólne poznawanie otoczenia to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na to, aby dziecko mogło zapoznać się z otoczeniem. Spacery po osiedlu, do parku czy nawet lasu pozwolą na nieco ruchu i dotlenienie, sprawią, że wspólnie z dzieckiem będziemy poznawać okolicę. Aby było to jednak możliwe konieczne jest zadbanie o odpowiedni wózek, który umożliwi sprawne poruszanie się z dzieckiem. Obecnie producenci oferują wiele interesujących rozwiązań. Co wybrać?

Lekkie wózki spacerowe

Całoroczne wózki spacerowe to opcja bardzo chętnie wybieraną: wózki takie są nie tylko lekkie, ale i bardzo funkcjonalne. Zbudowana z aluminiowych elementów konstrukcja stelaża zabezpieczona jest przed wilgocią i odkształcaniem. Użytkownik może składać wózek np. w celu włożenia go do bagażnika i przewożenia z miejsca na miejsce. Na stronie espiro.pl znajdziemy szeroki wybór wózków spacerowych, wyposażonych w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, barierki ochronne dla dziecka, regulowane siedziska i podnóżki. Wózki spacerowe świetnie sprawdzą się zarówno w mieście, jak i poza nim.

Wózek 3w1 – wózek, który zmienia się wraz z dzieckiem

Wózki 3w1 to z pewnością spora oszczędność dla naszego portfela – mówią specjaliści z firmy espiro.pl. Wózek ten posiada trzy wymienne elementy, które zmieniamy zgodnie z potrzebami lub też wiekiem dziecka. W skład zestawu wchodzi klasyczna i trwała gondola, nosidło oraz siedzisko.

Categories Ciekawe
Industrialny metalowy stolik pomocniczy na laptopa loft zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/samochod-z-wloch/