TOP

Wina bezalkoholowe – białe

Wina bezalkoholowe spotykają się ze skrajnie różnymi opiniami oraz reakcjami. Dla niektórych jest to produkt, który mógłby nie istnieć, z kolei dla drugich, którzy nie mogę pić alkoholu z różnych przyczyn, jest produktem jak najbardziej potrzebnym. Wina klasyfikuje się między innymi na podkategorie takie jak wina czerwone, białe oraz musujące.

WINO BIAŁE – Torres Natureo Moscato

Torres Natureo Moscato 2014 to wino stworzone przez prawdziwego wyjadacza na rynku związanym z winami. Producent Torres gwarantuje dobrym imieniem swojej marki, że wino mimo braku alkoholu nadal zachowuje swój wyjątkowy smak.

Alkohol został usunięty metodą wirujących stożków, a wedle zapewnień producenta, smak wina nie został podkręcony za pomocą wszelkiego rodzaju uzupełniaczy. Świeży aromat, rześki smak uzyskany na bazie winogron oraz jabłek oraz subtelny „finisz” oparty na kwaskowatości to prawdziwa definicja wina Torres Natureo Moscato.

WINO BIAŁE – Light Live White

Light Live White to wino, które zostało wytworzone całkowicie z Chardonnay pochodzących z winnic znajdujących się na terenie całej Europy.

Alkohol został usunięty z tego wina bezalkoholowego za pomocą destylacji próżniowej. Jasnosłomkowy kolor oraz aromat, który został nadany temu trunkowi za pomocą soczystego jabłka oraz nektarynki sprawia, że wino bezalkoholowe Light Live White jest prawdziwym unikatem na rynku białych win. Aromat wina nastawia odbiorcę na słodycz, lecz po skosztowaniu wina można wyczuć bardzo intensywną nutkę kwaskowatości, która nadaje winu niebywałego charakteru oraz elegancji.

WINO BIAŁE – Fre Moscato

Fre Moscato to wino od dużego producenta win kalifornijskich Sutter Home, którego winogrona pochodzą również z tego terenu. Wino jest świetliste, klarowne, jasnosłomkowe, a po nalaniu do kieliszka widoczna jest delikatna perlistość.

W przypadku pozostały producentów podają oni, że wino nie posiada żadnych uzupełniaczy. W przypadku wina Fre Moscato wino bezalkoholowe zostało wzbogacone w 34% sokiem, dzięki czemu otrzymujemy bardzo słodki trunek, który ma niebywały oraz unikalny posmak brzoskwiniowo-nektarynkowy spod którego próbuje wydostać się bardzo stonowana nutka kwaskowatości, która sprawia, że wino bezalkoholowe posiada swój własny oryginalny charakter.

Jest to z pewnością dobra opcja dla tych którzy lubią słodycze.

Wino bezalkoholowe kupisz w sklepiebezalkoholowe.com

Categories Ciekawe
zobacz Stół industrialny dębowy do salonu https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/