TOP

Sklep spożywczy SPAR

Na potrzeby klientów, którzy odwiedzają galerię handlową Lubostroń 15 w jej ramach otworzono między innymi sklep spożywczy SPAR. Sieć SPAR weszła do Polski w 1996 roku. Sklep spożywczy, który zaprasza klientów w krakowskiej galerii Lubostroń 15 jest jednym z 250 sklepów sieci, które działają w Polsce. 

Właścicielami sklepu są polscy przedsiębiorcy; sieć wspiera bowiem lokalną przedsiębiorczość. Na sklepowych półkach na klientów czeka więc bardzo szeroki wybór produktów pochodzących od rodzimych producentów. Oprócz produktów lokalnych na półkach nie zabrakło także tych znanych, lubianych i popularnych w Polsce marek. Na półkach klienci znajdą także produkty oznaczone markami własnymi. Są to: SPAR, Wiosenne i Lubię. Produkty oferowane w sklepie spożywczym SPAR są łatwe do odnalezienia. Najważniejsze jest to, warzywa, owoce są świeże. W efekcie nawet codzienne zakupy są w tym sklepie prawdziwą przyjemnością.

Bogaty asortyment, niskie ceny oraz miła obsługa to powody, dla których warto na co dzień kupować w sklepie spożywczym SPAR.

Zapraszamy, odwiedź sklep spożywczy SPAR.

Categories Ciekawe
zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/dopuszczalna-predkosc-na-drogach/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-zalozenie-gazu-w-samochodzie/