TOP

Rodzaje bram przesuwnych stosowanych w przemyśle

Klienci indywidualni coraz częściej rezygnują z zakupu bramy przesuwnej koncentrując się przede wszystkim na jej segmentowym odpowiedniku. Osoby poszukujące bram przemysłowych nie ukrywają jednak, że atuty modeli przesuwnych nadal trafiają im do przekonania. W tym miejscu wypada zresztą podkreślić, że mówiąc o bramach tego rodzaju, zwykle nie musimy mieć wcale przed oczami tych samych modeli.

Przeciwpożarowa brama przesuwna może być, w zależności od potrzeb osób decydujących się na jej zakup, zarówno rozwiązaniem wykonanym na szynie, jak i bramą samonośną. W tym pierwszym przypadku konieczne jest zastosowanie dolnej belki, a następnie umieszczenie na niej kółek jezdnych. Bramy samonośne sprawiają wrażenie bardziej nowoczesnych. I tu mamy do czynienia z rolkami jednymi, te jednak są zlokalizowane w słupie bramy, podczas gdy szyna trafia bezpośrednio do gruntu. Praktyczność tego rozwiązania można docenić starając się utrzymać szynę w czystości. Bardzo często gromadzą się w niej przecież piasek, śnieg i liście.

Jeżeli jeseś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na bramotechnika.pl.

Categories Ciekawe
https://millerliteargentina.com/brazowa-odznaka-jezdziecka-czym-jest-i-czy-warto-ja-zdobyc/ http://gla-missions.org/czy-jazda-konna-to-sport-dla-kazdego/ https://meblenaogrod.com.pl/ile-kosztuje-utrzymanie-konia-wyjasniamy/