TOP

Przeszczep włosów – sposób na łysienie

W związku z tym, że wiele osób boryka się z nadmierną utratą włosów, a w konsekwencji permanentnym łysieniem, medycyna estetyczna wciąż szuka sposobów, aby pomóc swoim pacjentom pożegnać się z tym problemem raz na zawsze.

Na czym polega przeszczep włosów artas?

Na rynku medycyny estetycznej pojawiło się rozwiązanie, które w łatwy i małoinwazyjny sposób może pomóc wielu osobom w odzyskaniu utraconych włosów.

Sposobem tym jest przeszczep włosów Artas. Czym jest Artas? Jest to robot przy użyciu którego przeprowadza się zabiegi przeszczepu włosów. Metoda przeszczepu włosów przy wykorzystaniu tego urządzenia nosi nazwę fue artas i jest najnowocześniejszą techniką, którą obecnie stosują specjaliści na całym świecie.

Zabieg ten polega na automatycznym pobieraniu graftów, by następnie wykonać delikatne nacięcia skóry. Nacięcia te są wymagane, ponieważ w ich miejsce przeszczepione zostają mieszki włosowe.

Czy zabieg wykonany techniką FUE ARTAS jest bolesny?

Zabieg ten jest praktycznie bezbolesny, a dodatkowo nie pozostawia żadnych blizn na skórze głowy, co jest niezwykle istotne z estetycznego punktu widzenia.

Ponadto ważną kwestią jest również fakt, że zabiegowi temu mogą być poddane osoby, które odbyły przeszczep skóry, mają liczne ślady po oparzeniach, a także i te, które przeszły chemioterapię.

W związku z powyższym, sami widzimy jak bezpieczny jest to zabieg i jak wielu osobom może on pomóc.

Celem odbycia takiego zabiegu, należy skontaktować się z gabinetem medycyny estetycznej, który zajmuje się transplantacją włosów przy użyciu robota Artas. Najprostszą metodą znalezienia takiego miejsca, jest przeprowadzenie researchu Internetu i wyszukanie kliniki, która najbardziej będzie nam odpowiadać.

Ogromnym plusem skorzystania z zabiegu jest fakt, że wystarczy go wykonać jednokrotnie aby móc cieszyć się odzyskaniem utraconych włosów. Niektóre tego typu zabiegi wymagają kilkukrotnego zastosowania, co świadczy o konieczności wydłużonego oczekiwania na upragnione efekty, co dla wielu osób jest zniechęcające. W przypadku robota Artas efekt jest widoczny niemal od razu, dzięki czemu pacjenci w krótkim czasie mogą cieszyć się zauważalnymi efektami, a tym samym poczuć się zdecydowanie lepiej i odzyskać wiarę w siebie.

Categories Zdrowie i Uroda
https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/ https://e-szczawnica.org/nowoczesnosc-w-przedpokoju-inspiracje-i-aranzacje-dla-milosnikow-stylu-loft/ zobacz