TOP

Polskie winnice – w poszukiwaniu wyjątkowego smaku!

Szukając nowych miejsc do odwiedzenia coraz częściej wybieramy polskie lokalizacje – dzisiaj turystyka krajowa ma się doskonale, a konkretne miejsca możemy zwiedzać na własną rękę lub też z pomocą doświadczonych biur podróży. Jakie kierunki wybierać? Co warto zobaczyć?

Polska jest wspaniała!

Decydując się na zwiedzanie Polski, pierwszym co przychodzi nam na myśl to duże miasta: Warszawa, Wrocław, Kraków. Z pewnością kuszą one licznymi atrakcjami, jednak my przekonujemy do tego, aby zejść z utartych ścieżek i szlaków i znaleźć miejsca, w których odkryjemy moc natury, nieznane zabytki czy atrakcje. Szukając interesujących miejsc warto zwrócić uwagę na lubuskie winnice – wycieczki do tego typu miejsc organizują topowe biura podróży, które w niskiej cenie zaproponują nam nie tylko przejazd wygodnym autokarem, ale i opiekę pilota. Jak wygląda zwiedzanie polskich winnic?

Zwiedzanie winnic krok po kroku!

Decydując się na zwiedzanie winnic warto skorzystać z pomocy biura podróży – w atrakcyjnej cenie zaproponuje nam ono przejazd, opiekę przewodnika i wiele dodatkowych atrakcji! W winnicy spotkamy się z jej właścicielami, którzy oprowadzą nas po jej zakamarkach i pokażą, jak powstaje wyjątkowe wino. Pierwsze kroki skierujemy na pola winorośli – dowiemy się, jak pielęgnować te wspaniałe rośliny i jak wygląda proces ich zbierania. Kolejnym etapem będzie przejście do piwniczek i sprawdzenie, co dzieje się z winogronem po jego zebraniu. Sprawdzimy również, jak wyglądają beczki pełne wina. Kulminacyjnym punktem wycieczki będzie oczywiście degustacja i możliwość skosztowania wyjątkowych, polskich win. Właściciele winnicy chętnie odpowiedzą na nasze pytania i opowiedzą o swojej pasji do wina. W winnicy będziemy mogli zakupić winne pamiątki.

 

 

Categories Bez kategorii
https://beesafe.pl/porady/blokada-na-kolo/ https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ zobacz