TOP

Pojemne i tanie szafy do przedpokoju

Tanie szafy znajdujące się w przedpokoju są pomocne w utrzymaniu odpowiedniego porządku. Jaka szafa powinna stanąć w takim pomieszczeniu? Warto się temu przyjrzeć, aby bez problemu zaaranżować całą przestrzeń.

Tanie szafy – o czym pamiętać?

Przedpokój to najczęściej małe pomieszczenie. Należy je zagospodarować w taki sposób, aby nie sprawiało ono wrażenia zagraconego i nieprzyjemnego. Idealnym rozwiązaniem w takim pomieszczeniu będą tanie szafy, które na dodatek mają drzwi przesuwne. Jeżeli tylko mamy dostęp do wnęki, to warto pomyśleć o tym, aby taką szafę ustawić właśnie w takim miejscu. Dzięki temu uda nam się dobrze wykorzystać przestrzeń, a do tego zyskamy dodatkowo dużo miejsca na przechowywanie swoich rzeczy. Przy czym, jeżeli wnęka ma mniej niż 50 cm głębokości, będzie trzeba pomyśleć o dodatkowych rozwiązaniach, aby móc cokolwiek w środku pomieścić.

Tanie szafy z półkami i drążkami

Tanie szafy w zdecydowanej mierze mają półki i drążki. Jeśli szafa jest płytka, to dobrym pomysłem będą szafy z wysuwanymi drążkami. Dzięki nim w środku może pomieścić się więcej ubrań. Półki są także bardzo pomocne, ponieważ dzięki nim można m.in. przechowywać buty oraz inne ubrania, których przykładowo nie używamy tak często. Dla ubrań sezonowych warto przeznaczyć górne półki, ponieważ nie będziemy używać ich tak często. Ubrania na aktualnie obowiązujący sezon w zdecydowanej mierze przechowujemy w garderobie lub w szafie w sypialni, więc tutaj, w przedpokoju, możemy schować to, czego akurat nie nosimy. 

 

Categories Dom i Wnętrze