TOP

Park linowy Jachranka – dla całej rodziny!

Park Linowy Jachranka to miejsce, w którym nie można się nudzić. Rozrywkę znajdą tu zarówno dzieci, jak i wytrawni wspinacze. Do wyboru jest szereg tras o różnym poziomie trudności, a bezpieczeństwa gości pilnują doświadczeni instruktorzy. W parku można nie tylko się wspinać, ale również zrelaksować, ponieważ położony jest nad malowniczym Zalewem Zegrzyńskim.

Park Linowy Jachranka – rodzaje tras

W Parku Linowym Jachranka dostępne są trasy o różnych stopniach trudności. Najmłodszym wspinaczom na pewno spodoba się trasa Maluch, która składa się z 14 przeszkód i jest w pełni zabezpieczona siatką, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania asekuracji. Dla starszych dzieci i młodzieży przeznaczona jest trasa Junior, mierząca 152 m i mająca 22 przeszkody. Tygrysie obręcze, mosty zwodzone czy falochron to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy.

Trasa standardowa to wyzwanie dla młodzieży i dorosłych. Mierzy aż 211 m i składa się z 22 przeszkód. Znacznie bardziej wymagająca jest trasa Trudna, która zapewnia mnóstwo adrenaliny. Jej przejście wymaga dużej sprawności, ale warto spróbować, zwłaszcza że na trasie przygotowano aż 62 m tyrolki. Więcej o atrakcjach można przeczytać na stronie parklinowyjachranka.pl.

Nie tylko wspinaczka

Osobom, które nie przepadają za wspinaniem się i wysiłkiem fizycznym, Park Linowy Jachranka oferuje możliwość relaksu w przepięknym otoczeniu przyrody. Kompleks znajduje się niedaleko Warszawy, tuż nad przepięknym Zalewem Zegrzyńskim. Rozległy teren parkowo – leśny, którego powierzchnia wynosi 20 ha, oferuje mnóstwo ciekawych miejsc na długie spacery. W pobliżu dostępne są liczne atrakcje wodne, dzięki którym w parku można wspaniale wypocząć i odprężyć się.

W Parku Linowym Jachranka organizowane są także przyjęcia urodzinowe. Mnóstwo atrakcji i aktywności na świeżym powietrzu oraz pyszne smakołyki na pewno sprawią, że będzie to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Specjalną ofertę przygotowano też dla biznesu – klienci konferencyjni mogą liczyć na bardzo korzystne ceny.

Categories Ciekawe