TOP

Organizacja wesela

Jak zorganizować wesele idealne? Organizowanie udanego przyjęcia po ślubie to trudne zadanie dla narzeczonych. Przyszli państwo młodzi chcieliby, żeby z jednej strony wesele było skromne i rodzinne, z drugiej – zapomniane i pełne ciekawych atrakcji. Jak sprostać tym oczekiwaniom? Warto zainwestować czas w poszukiwania idealnych rozwiązań i zapoznać się z nimi jeszcze na długo przed terminem wesela.

Jedzenie to podstawa

Przede wszystkim narzeczeni powinni zadbać o smaczne i sycące posiłki, które zapewnią energię gościom podczas wielogodzinnej zabawy. Najczęściej sale, w których odbywają się wesela, są przygotowane do podawania posiłków na gorąco, jeśli jednak pannie młodej marzy się wesele na zewnątrz – można zorganizować catering, który zaopatrzy nas w odpowiednią ilość jedzenia na całą noc.

Fotografia – czyli uwiecznienie chwili radości

Oczywiście na weselu nie może zabraknąć fotografa oraz kamerzysty, którzy uwiecznią wspaniałe chwile we wnętrzu kościoła lub sali, gdzie państwo młodzi biorą ślub. Jednak bardzo dobrym rozwiązaniem na czas zabawy weselnej jest wynajęcie fotobudki, w której goście sami będą mogli organizować się do zdjęć i wybierać ciekawe i śmieszne gadżety, które rozweselą niejedną buzię. Fotobudka to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chciałyby urozmaicić swoje wesele i szukają niebanalnych i niezapomnianych rozwiązań. Poza tym zdjęcia są w ilości nielimitowanej i drukują się natychmiast, co jest największym plusem zabawy. Fotobudka jest obsługiwana przez animatora, który pomaga parom, grupom czy rodzinie ustawić się prawidłowo do zdjęcia oraz obsługuje sprzęt przez cały czas wynajęcia fotobudki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Smove.

Prezenty dla gości

Bardzo ciekawym i niekonwencjonalnym pomysłem na urozmaicenie wesela jest także wręczenie gościom prezentów po skończonej zabawie weselnej. Jednym z rozwiązań jest spersonalizowana kartka z podziękowaniami od pary młodej, innym może być skromny słodki podarunek z czekolady czy lizaka. Jeśli na imprezie pojawi się fotobudka, dodatkowo możemy oczekiwać fajnego prezentu dla uczestników wesela. Goście dostaną wydrukowane zdjęcia do ręki, za kilka dni każdy otrzyma dostęp do zdjęć na przeznaczonej stronie www, a państwo młodzi dostaną wyjątkowy album ze zdjęciami z imprezy z dodanymi komentarzami i gratulacjami od każdego z gości. Oczywiście nie zapominajmy, że najważniejszym aspektem każdego wesela jest dobra zabawa, więc jeśli narzeczeni oraz goście wspaniale się bawią – na pewno zabawa weselna była udana i nie musimy się martwić o szczegóły.

Categories Ciekawe
https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/ Stolik nocny z półką w stylu loft zobacz