TOP

Nowoczesne meble i dodatki w naszych sypialniach

Nowoczesne wzornictwo lansowane jest od kilku lat w pismach wnętrzarskich oraz licznych portalach internetowych. Charakteryzuje się prostymi liniami, wykorzystaniem stonowanych kolorów czy też połączenia bieli z innymi kolorami. Warto wykorzystać takie wzornictwo w naszych sypialniach łącząc nowoczesność z klasyką. Jak? Poprzez zastosowanie mebli z litego drewna!

Klasyczne lite drewno w nowej odsłonie!

Meble z litego drewna kojarzą się przede wszystkim z elegancją, ale również z antykami. Dzisiaj jednak wzornictwo poszło mocno do przodu, a firmy specjalizujące się w stolarstwie proponują swoim klientom innowacyjne projekty oraz interesujące wzornictwo. Wykorzystanie litego drewna pozwoliło na stworzenie mebli nietuzinkowych, oryginalnych i jednocześnie wysoce odpornych na uszkodzenia. Wszystko za sprawą samego drewna, które posiada wysoką gęstość i odporność na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu.
Drewno pozyskiwane jest w Polsce z sosen, dębów oraz buków – dzięki temu możliwe jest uzyskanie różnorodności kolorystycznej. Zanim jednak drewno trafi do pracowni stolarskich konieczne jest jego wyselekcjonowanie oraz wysuszenie. Procesy te mają na celu zapobieganie pojawiania się wilgoci w przyszłości. Drewno może być również pokryte lakierem czy bejcami, aby dodatkowo ochronić jego strukturę.

Nowoczesne wzornictwo w naszej sypialni

Jakie nowoczesne meble do sypialni wybrać? Podstawą jest oczywiście łóżko – łóżka z litego drewna oparte są na ramach, w ich wnętrzu nierzadko znajdziemy również komory do przechowywania pościeli oraz wysuwane szuflady. Wiele oferowanych modeli ma także półautomatyczne stelaże. Dużym zainteresowaniem cieszą się także pojemne komory oraz szafy, które wspaniale uzupełnią wnętrze.

Categories Dom i Wnętrze
zobacz wiecje https://motohigh.pl/2024/05/22/zakup-ubezpieczenia-samochodu-najczestsze-bledy/ https://nowoczesny.pl/ubezpieczenie-assistance-dlaczego-warto-miec-pomoc-na-drodze/