TOP

Meble ogrodowe białe na zadaszonym tarasie

Posiadanie tarasu, czy też balkonu to jak wygrana na loterii. Może nie każdy jest w stanie to docenić, ale tak faktycznie jest. W takim miejscu można ustawić meble ogrodowe białe oraz inne akcesoria, dzięki którym miejsce stanie się niezwykle przyjemne.

Zadaszenie nad tarasem

Zanim ustawimy meble ogrodowe białe pomyślmy o tym, czy wykonać w takim miejscu zadaszenie. Jeżeli mamy do czynienia z dużym tarasem, który przez cały dzień lub przez zdecydowaną większość dnia jest nasłoneczniony, warto pomyśleć o zadaszeniu. Można pomyśleć o tym, aby zakupić parasol, który będzie można schować w momencie, kiedy nie będzie on używany. Trwalszym zadaszeniem jest antresola, wykonana np. z drewna, która stanie się trwałą konstrukcją, która będzie w stanie poradzić sobie z różnymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki niej będzie można pomyśleć o tym, aby urządzić coś na kształt ogrodu zimowego, jeżeli ktoś będzie miał ochotę.

Nie tylko meble ogrodowe białe

Zadaszenie jest o tyle dobre, że będzie stanowić doskonałą ochronę dla naszego zestawu meblowego. Nawet, jeżeli będzie padać, nie będziemy musieli się tym przejmować, ponieważ będziemy mogli korzystać z uroków świeżego powietrza. Co innego można ustawić jeszcze pod zadaszeniem, oprócz mebli? Aby całość stała się jeszcze bardziej klimatyczna, można pomyśleć o puchowym dywanie. Po bokach i na suficie można zawiesić lampki (może popularne cotton balls?), dzięki czemu z całej przestrzeni będzie można także z powodzeniem korzystać wieczorami i w nocy.                 

 

Categories Dom i Wnętrze
zobacz zobacz https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/