TOP

Kurs 3ds Max: dlaczego warto go wybrać?

3ds Max to bardzo rozbudowany program do tworzenia animacji i grafiki trójwymiarowej. Program został stworzony w firmie Kinetix. Kurs 3ds Max skierowany jest do wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw projektowania, jak również do tych, którzy podnieść swoje umiejętności.

Kto może skorzystać z kurs 3ds Max?

Kurs 3ds Max jest skierowany do wszystkich, którzy chcieliby zająć się tworzeniem trójwymiarowej grafiki, architektonicznych wizualizacji czy gier komputerowych. Program może być wykorzystywany także do tworzenia projektów produktowych. Program 3ds Max oferuje bardzo wydajne i liczne narzędzia niezbędne do tworzenia animacji. Jedną z jego dobrych stron jest to, że ma on wbudowany system, który umożliwia bardzo stworzenie bardzo zaawansowanej animacji postaci, które poruszają się na dwóch kończynach. W 2002 roku Tomasz Bagiński wykorzystał ten program do stworzenia krótkometrażowego filmu zatytułowanego „Katedra”. Film zdobył szereg prestiżowych nagród; z jednej strony jest to dowód kunsztu T. Bagińskiego, z drugiej zaś najlepszą rekomendacją dla programu 3ds Max.

Jakie możliwości daje 3ds Max?

Wizualizacje produktowe, efekty graficzne, modelowanie 3D, animacje – do tego można wykorzystać program 3ds Max. Program jest dostosowany do współpracy z popularnymi modułami renderującymi, w tym z Iray, Arnold i V-Ray. Dzięki temu stworzenie bezkonkurencyjnych, efektownych i oszałamiających efektów wzrokowych i efektów specjalnych jest o wiele prostsze niż z czasów, gdy programu tego jeszcze nie było. Pracę z programem ułatwia także to, że jest on kompatybilny z innymi programami graficznymi, między innymi ze SketchUp i Revit. Wszystkie projekty stworzone w programie 3ds Max są w pełni profesjonalne, co w nim stworzymy zależy tylko od naszej wyobraźni, umiejętności i wiedzy.

Categories Technologia
Kwietnik kubik stalowy loft https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ https://beesafe.pl/porady/rodzaje-paliwa-na-stacji/