TOP

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu – warto?

Przeglądając katalogi czołowych marek mebli ogrodowych, nie sposób nie zauważyć, jakie modele cieszą się największą popularnością – wyplatane z syntetycznego rattanu. Czym technorattan zaskarbił sobie tak wielką przychylność? Jakie fasony szczególnie są mile widziane w nowoczesnym ogrodzie? Sprawdź!

Trwałe, modne, ekologiczne… Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Wyposażenie outdoorowe nieustannie ma kontakt z czynnikami, które osłabiają jego strukturę. Krzesła z niskiej jakości tworzyw sztucznych, drewna czy wikliny pod wpływem mrozu, promieniowania UV i wilgoci mogą matowieć, tracić swój kolor, pękać, łuszczyć się. Meble z technorattanu za nic mają sobie pogodowe niedogodności. Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Sztuczne „pędy” składają się ze zwartych i nieporowatych włókien, które nie chłoną wody i zanieczyszczeń, co ułatwia utrzymanie mebli (nawet białych) w nienagannej czystości. Wycieranie ewentualnych plam i kurzu to jedyne zabiegi, jakim należy poddawać meble. Co więcej, krzesła, stoliki, fotele i inne elementy z nowoczesnego materiału mogą bezpiecznie przezimować na tarasowych deskach.

Stylowa kanapa, a może jadalniany komplet?

Zainteresowanie meblami z technorattanu przekłada się na ofertę dostępną na rynku. W kolekcjach topowych producentów znajdziesz ogromny wybór mebli o zróżnicowanych fasonach. Wśród dostępnych wariantów nie brakuje zarówno eleganckich narożników o modułowej budowie, jak i klasycznych zestawów składających się ze stołu i krzeseł. Dzięki technorattanowym meblom stworzysz tuż za progiem domu niezwykle urokliwy, a zarazem funkcjonalny kącik umilający letni czas.

Categories Dom i Wnętrze
https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ live url Industrialny dębowy stolik nocny loft