TOP

Depilacja laserowa – wstęp do wiecznie gładkiej skóry

Użytkowanie maszynek do golenia, pianek, żeli czy rozgrzewanie wosku to czynności, które codziennie robią miliony osób na świecie. Mimo wszystko często po upływie kilkudziesięciu godzin na skórze znów pojawiają się włosy, krostki i zaczerwienienia. Nawet największe starania bardzo często nie pomagają, a skóra nadal jest podrażniona! Depilacja laserowa jest alternatywną, jedyną w swoim rodzaju metodą depilacji, której efekt pozostaje z człowiekiem do końca życia!

 

Depilacja laserowa – cierpliwość kluczem do sukcesu!

W trakcie depilacji laserowej każdy musi wykazać się odrobiną cierpliwości. Jest to związane z przymusem uczęszczania na sesje zabiegowe średnio z miesiąc przez 4-9 razy. Oznacza to, że minimalną ilością zabiegów wykonywanych co miesiąc jest 4, a maksymalną mniej więcej 9. Każda skóra jest inna i inaczej reaguje na światło. Jednak kluczem jest tutaj natrafienie na odpowiednią fazę wzrostu cebulki włosowej…

Sprawdź: https://depilacja.pl/

Niestety nie wiadomo, w którym momencie wzrostu znajduje się cebulka włosowa każdego człowieka. Aby zniszczyć ją w sposób permanentny i zapewnić depilacji laserowej wieczny efekt laser powinien naświetlić cebulki włosowe właśnie w fazie anagenu (wzrostu). Dlatego zabiegi wykonuje się średnio co miesiąc i nie powinno się ich odkładać w czasie! Dzięki temu prędzej czy później laser naświetli skórę w fazie anagenu. Odkładanie i przekładanie zabiegów może spowodować lukę, która z odrobiną pecha spowodowuje, że cebulka włosowa nie będzie naświetlona w odpowiednim momencie. Wydając już tak duże pieniądze warto być w tym momencie skrupulatnym i dostosować swój grafik do depilacji laserowej, a nie na odwrót!

 

Depilacja laserowa – gdzie wykonywać zabieg?

W dzisiejszych czasach znajduje się ogromna ilość salonów kosmetologicznych czy dedykowanych dla depilacji laserowej, w której można wykonać ten prosty zabieg. Warto wybierać renomowane salony, które posiadają pozytywne opinie ich użytkowników. Szczególnie wartym polecenia jest sieć depilacja.pl świadcząca usługi na najwyższym poziomie.

 

Categories Zdrowie i Uroda
https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/ zobacz